Aukso medaliai EuroArm2022 čempionate

Gegužės 7-14 dienomis, Rumunijoje, Bukarešte, vyko Europos rankų lenkimo čempionatas EuroArm 2022. Tarp 450 dalyvių, Lietuvos garbę gynė ir lietuvos atstovai – Vydas Mikelionis bei daugkartinė Lietuvos, Europos ir Pasaulio čempionė – Eglė Vaitkutė. Lietuviai namo grįžta net su keturiais medaliais – Vydas Mikelionis kaire ranka iškovojo antrą vietą, o dešine ranka – aukso medalį! Eglė Vaitkutė nepaliko šansų varžovėms – abiem rankom iškovoti aukso medaliai!

Pasak Eglės, čempionate pritrūko konkurencijos, nes dėl situacijos Ukrainoje diskvalifikuoti ir čempionate negalėjo dalyvauti Rusijos bei Baltarusijos atletai. Taip pat, dar anksčiau, už WAF įsipareigojimų nevykdyma diskvalifikuota ir čempionate negalėjo dalyvauti Sakartvelo komanda. Daugumos šalių atletų bei organizatorių nuomone, mažesnį dalyvių skaičių galėjo lemti ir COVID-19 padariniai – po ilgos pertraukos šalių rankų lenkimo Federacijos gauna mažesnį finansavimą, dėl to renkasi vykti tik į Pasaulio čempionatą, nes Pasaulio čempionate iškovotas titulas daug svaresnis. Eglė taip pat pasidžiaugė, jog smagu vėl dalyvauti varžybose be suvaržymų – dėl pandemijos grėsmių sumažėjimo nebeprivalomas kaukių dėvėjimais, būtinas testavimasis ir kt.

Spalio 14-23 dienomis, Turkijoje, Antalijoje vyks Pasaulio rankų lenkimo čempionatas, kuriame tikimės gausesnės Lietuvos komandos.

Keletas akimirkų iš Europos čempionato:

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s