Įvyko Lietuvos jaunimo rankų lenkimo čempionatas

Šį šeštadienį Kaune, Šančiuose esančiame sporto ir sveikatingumo centre, vyko Lietuvos jaunimo rankų lenkimo čempionatas, kuriame varžėsi 160 jaunųjų atletų iš Vilniaus, Kauno, Mažeikių, Kuršėnų, Šakių, Kuršėnų, Radvikiškio, Skuodo, Šilutės. Pirmąją vietą iškovojo Radvikiškio komanda, kuri atvyko net su 58 sportininkais (treneriai V.Survila, R.Ždanavičius, M.Gilė). Antrą vietą su 40 jaunųjų sportininkų užėmė Šilutės komanda (treneriai E.Vaitkutė ir V.Parnarauskienė). Trečioji vieta atiteko Kuršėnų sporto klubo “Edinas“ komandai (treneris ir vadovas E.Petkus/R.Petkus). Sostinės komanda į varžybas atvyko su 20 jaunųjų sportininkų (treneriai A.Balsevičius ir T.Kropa) ir iškovojo 4ą vietą.

Daugiausiai susidomėjimo sulaukė absoliuti jaunimo kategorija, kurioje varžėsi tituluoti jaunieji sportininkai- Europos jaunimo vicečempionas A.Rybakov, Pasaulio vice čempionas Ž.Berzinis ir 2022 metų jaunimo absoliutus čempionas A.Jonikas. Po daugybės atkaklių kovų naujuoju absoliučiu čempionu tapo A.Rybakov iš Vilniaus.

Visi rezultatai paskelbti čia – Rezultatai.

Jaunieji sportininkai nugalėtojai savo kategorijose iškovojo teisę vykti i Europos rankų lenkimo čempionatą Moldavijoje ir 03.25 vykstantį Lietuvos nacionalinį rankų lenkimo čempionatą.

Lietuvos rankų lenkimo sporto federacija dėkoja rėmėjams Chill in street komandos vadovui E.Kuckailiui, taip pat UAB Butina vadovui Š.Jokūbaičiui už renginio rėmimą.

Lietuvos jaunimo rankų lenkimo absoliučios kategorijos kovas galite pamatyti čia:

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s